KARİYER

Artan iş gücü ihiyacı kapsamında çalışan sayısını arttırma, çalışanların becerilerini belirleme, çalışanların şirketle uyumunu sağlama gibi görevleri üstlenmiştir. İnsan kaynakları görev ve sorumluluk açısından önde gelen birimlerden biridir. Asıl konu çalışan mutluluğu ve verimi olunca insan kaynakları devreye girmektedir.

İnsan Kaynakları, en önemli noktası organizasyon becerisinin yüksek olmasıdır. Kurumun hedefleri neticesinde planlama ve organizasyon çalışmalarının yürütülmesi sağlanır. Stratejik bir bakış açısıyla yaklaşılması gerekir, yapılan işi, sektörü doğru şekilde analiz edip, şirket menfaatine uygun bir yol alır. Aynı anda birden fazla işi yürütebilme kabiliyeti içinde olmalıdır, bir işten diğerine geçiş yapılabilir buda sektörde aranan bir özelliktir. Davranışları daima yol gösteren, ara bulan ve yapıcı bir tavır olmalıdır.

İşe alım ve seçme süreçleri, eğitim ve geliştirme program süreçleri, bireysel performans inceleme süreçleri, iş ilişkilerinin yönetim süreçleri, çalışanların motivasyonun sağlanması, çalışanların adaptasyon süreçleri, çalışanların becerileri, hedefleri üzerine çalışmalar yapmak, çalışanların verimi için çalışmalar yapmak ve uzun sürede kazanımlar elde etmek insan kaynaklarının görevlerindendir.

Formumuzu doldurarak, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ad-Soyad:
Mail:
Telefon:
Başvurulan Pozisyon Adı:
Pozisyon Tecrübe Süresi:
Açıklama:
CV:

Yükleyeceğiniz fotoğrafları sürükleyin veya tıklayıp seçin.